Síťové karty

Image
TP-Link TL-WN823N 300Mbps Mini Wifi N USB adaptér, black
279 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
TL-WN823N je navržen pro připojení notebooku nebo počítači k bezdrátové síti. To vám umožní vychutnat si vysokorychlostní bezdrátový výkon na 300 Mbps, což z něj dělá skvělou volbu pro online hry nebo dokonce streamování videa. Rozhraní USB 2.0 Rozměry: 39 x 18.35 x 7.87 mm Miniaturní design pro snadnou přenosnost se spolehlivým výkonem Podpora IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Frekvence: 2.400-2.4835GHz Přenosová rychlost: do 300Mbps
TP-Link TL-SM311LM, SFP MiniGBIC Modul
529 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Gigabitové SFP (MiniGBIC) transceivery řady TL-SM311 jsou určeny pro prodloužení přenosové vzdálenosti. Instalací do našich přepínačů mohou prodloužit vzdálenost až na desítky kilometrů, což v zásadě uspokojí požadavky na vzdálenosti v LAN sítích. Uživatelé si mohou vybrat z různých typů modulů podle svých specifických požadavků s ohledem na použitý typ optických vláken a vzdálenosti optických tras.O produktuTransceivery lze osazovat postupně podle aktuálních požadavků na rychlost sítěPři změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí jen výměna jednotlivého transceiveruModul je napájen přímo ze switcheDosah až 550 m pro 50/125 µm MM nebo 220 m pro 62,5/125 µm MM vláknaPro použití v SFP slotech switchů TP-Link av media konvertoru MC220LSFP modul pro vícevidová vlákna (multi-mode, MM) Technická specifikaceNormyIEEE 802.3ab, IEEE 802.3zVlnová délka850 nmKonektor2x LCMax. délka spoje550/275 mOptický kabel50/125 a 62,5 / 125Typ vláknavícevidovéPřenosová rychlost1 GbpsProvozní teplota0 - 40°CHmotnost120 gObsah balení:Modul SFP TL-SM311LM Instalační příručka
ASUS USB-AX56 AX1800
1 819 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
ASUS USB-AX56 AX1800

V naší podkategorii Síťové karty z kategorie Svítidla najdete široký výběr moderních a kvalitních zařízení, která vám zaručí rychlé a stabilní připojení k internetu. Síťové karty jsou základním prvkem pro přenos dat ve vaší domácí síti, ať už se jedná o kabelové nebo bezdrátové připojení. Nabízíme širokou škálu síťových karet od předních výrobců, které splňují nejnovější standardy a poskytují vysokou rychlost přenosu dat. V našem sortimentu najdete síťové karty s rozhraním Ethernet, Wi-Fi nebo Bluetooth, které jsou kompatibilní s různými operačními systémy. Vyberte si ten správný typ síťové karty podle svých potřeb a rychle a snadno rozšiřte vaši síť s našimi kvalitními produkty.

Image
Produkty

Populární produkty

FEXI Roleta Den a noc, Nature slim mech, A 054, 150x96 cm
1 660 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
FEXI Roleta Den a noc, Origin černá, C 001, 220x65 cm
816 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Forbyt, Prostěradlo, Froté Premium, bílé 140 x 200 cm
439 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
DekorStyle Květinový stojan Willa 50 cm černý
1 172 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
FEXI Roleta Den a noc, Origin slim bílá, A 030, 220x80 cm
978 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE krémový, velikost o140x220
759 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
FEXI Roleta Den a noc, Hesián, Světle modrá, E 022, 220x80 cm
1 523 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Product Images
Doručení zdarma
Samsung Odyssey ARK 55" UHD Monitor
62 409 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Truhlík s umělou trávou, 38 x 30 x 10 cm
399 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Rohový psací stůl DTD / kov Dekorhome Černá
3 600 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Potah na pohovku IKEA Karlstad 2-místná, nerozkládací, krátký
7 503 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Noční stolek FEIJOA typ 1, masiv borovice
2 110 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Stůl BORÅS, 1800x800x720 mm, stříbrné nohy, HPL deska, šedá
6 661 Kč
* Uváděná cena platí pro 12.04.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu

24 Result Found
View All
100+ Reviews
Media Remote
$29.99 $49.99
100+ Reviews
Media Remote
$29.99 $49.99